image

XE poskytuje směnné kurzy online od roku 1993.

Recenze převodu peněz XE

Co je převod peněz XE?

XE je kanadská online devizová společnost se sídlem v Newmarketu v Ontariu.

Převod peněz XE je jedním z nejdůvěryhodnějších a největších mezinárodních devizových obchodů na světě. Byla založena v roce 1993 v kanadském Ontariu a od roku 2013 se společnost XE umístila v top 500 všech webů po celém světě podle provozu.

Euronet vlastní tuto platformu pro převody peněz od července 2015. Prostřednictvím převodu peněz XE můžete snadno převádět peníze ze své země do jiné země. Jednou z nejlepších věcí na XE je to, že podniká více než 20 let a je součástí skupiny Euronet Worldwide Group, velmi velkého a úspěšného mezinárodního poskytovatele finančních služeb.

Jak funguje převod peněz XE?

Než začnete používat služby XE, budete muset vytvořit svůj účet online. Poté můžete začít provádět směnárenské transakce kdykoli během dne a jsou k dispozici 24/7. Transakce můžete financovat pomocí kreditní karty, debetní karty nebo bankovního účtu. Musíte však vědět, že při financování transakcí kreditní kartou vám budou účtovány určité poplatky.

Při odesílání převodu peněz prostřednictvím bankovního účtu můžete použít automatizovaný převod nebo bankovní převod. Příjemce obdrží peníze, aniž by nutně musel mít účet u XE. Peníze budou doručeny běžným bankovním převodem v zemi příjemce, čímž se sníží poplatky za mezinárodní bankovní převody.

Rychlost přenosu závisí na faktorech, jako jsou zúčastněné banky, počet převedených prostředků a měna, kterou posíláte. V mnoha případech po provedení převodu bude příjemci trvat částka 2 až 4 dny.

Sazby a poplatky za převod peněz XE

Dobrá věc s převodem peněz XE je, že při mezinárodním převodu peněz vám nebudou účtovány žádné provize ani poplatky. Přestože převod peněz XE neúčtuje poplatky za převod, banky příjemce mohou účtovat určité poplatky. Společnost XE usnadňuje všechny své měnové převody pomocí bankovní sítě SWIFT. Prostřednictvím této platformy je společnost XE schopna nabízet převody peněz do celého světa. Příjemci bohužel vzniknou nějaké poplatky a společnost XE nad nimi má kontrolu.

XE dokáže vydělat peníze využitím zisku získaného z převodu peněz, což je rozdíl mezi cenou, kterou získáte z převodu peněz, a celkovou cenou, kterou XE vznikne při dokončení transakcí. Například při převodu peněz pomocí XE se směnný kurz pohybuje mezi 0,5% až 2% pro tržní přirážku. Je velmi vzácné, že za bankovní převody účtujete poplatky třetím stranám, například bankovní poplatky.

Výhody používání služby převodu peněz XE

XE vám umožní převést peníze ve více než 60 měnách a ve více než 120 zemích. Dobrá věc je, že mnoho transakcí bude dokončeno během jediného dne. XE navíc nabízí úžasné směnné kurzy zdarma, žádné skryté poplatky ani provize. Budete si také jisti, že budete dostávat konzistentní informace o vašich převodech prostřednictvím SMS nebo e-mailu.
Pokud jste své převody zadali online, na druhou stranu budete mít limit 500 000 $ pro každou transakci, pokud jste provedli převod prostřednictvím svůj telefon (mobilní aplikaci) nebudete mít žádný limit.
XE nabízí nejlepší přenosové rychlosti, které jsou lepší než banky nebo ty, které nabízejí jiní makléři převodu peněz.
Převod peněz XE má vynikající zákaznickou podporu kdo vám může pomoci s jakýmkoli druhem transakce, jako je správce osobních účtů, zejména při převodu obrovského množství peněz. Pokud si přejete provést několik plateb, zaměřit se na konkrétní sazby nebo máte složité potřeby, můžete si poradit od týmu podpory XE, jak je úspěšně dosáhnout.

Nevýhody používání převodů peněz XE

Peněžní převody XE nepoužívají střední tržní kurz; proto se musíte zajímat o sazbu, která vám bude nabídnuta při převodu peněz. Převody provedené prostřednictvím XE se obvykle zasílají na bankovní účet příjemce. To znamená, že nebudete mít žádné možnosti pro převody na svou debetní kartu, doručení do mobilní peněženky nebo vyzvednutí v hotovosti. Při používání platformy XE navíc nebudete mít možnost platit mezinárodní převody hotovostí nebo kreditními kartami.

4,8 rating