image

Vyberte si chytrou alternativu pro převody peněz a převody pomocí WorldRemit.

Co je WorldRemit?

WorldRemit je poskytovatel služeb převodu peněz, který umožňuje bezproblémové služby prostřednictvím své online platformy. WorldRemit zahájili v roce 2010 Catherine Wines a Ismail Ahmed. WorldRemit byl navíc vytvořen za účelem snížení velmi drahých poplatků účtovaných jinými poskytovateli služeb online převodu peněz. Přestože společnost WorldRemit sídlí v Londýně, má další pobočky na Filipínách, v Polsku, na Novém Zélandu, v Japonsku, Kanadě, Austrálii a USA. K WorldRemit lze přistupovat prostřednictvím webu nebo mobilní aplikace, což zákazníkům usnadňuje provádění transakcí.

Je WorldRemit bezpečný?

Ano. WorldRemit je renomovaná společnost pro online převody peněz. Například ve Velké Británii je WorldRemit regulován Financial Conduct Authority. V takovém případě úřad Financial Conduct Authority zajistí, aby společnost WorldRemit přísně dodržovala příslušná pravidla a předpisy. Zejména připojení navázaná na WorldRemit prostřednictvím mobilní aplikace nebo webu jsou zabezpečena 256bitovým šifrováním SSL. Na Novém Zélandu je WorldRemit regulován registrem poskytovatelů finančních služeb. WorldRemit je také registrován v Austrálii prostřednictvím Australian Transaction Reports and Analysis Center. Zákazníci používající WorldRemit si proto mohou být jisti, že jejich transakce a osobní údaje jsou chráněny.

Pokrytí WorldRemit

Od roku 2018 WorldRemit zvýšil své pokrytí, pokud jde o ty, kteří se mohou zaregistrovat a posílat peníze. WorldRemit v současné době podporuje převody peněz více než 50 zemí. Mezi hlavní země, které WorldRemit podporuje, patří Velká Británie, Austrálie, Kanada, USA a Jižní Afrika. WorldRemit navíc podporuje více než 140 zemí při převodech peněz do zahraničí. WorldRemit využívá síť SWIFT k usnadnění globálních převodů peněz.

Jak WorldRemit funguje?

Pokud chcete poslat peníze prostřednictvím WorldRemit, musíte se zaregistrovat ke svému účtu. Abyste se mohli zaregistrovat, musíte dodržovat zákonné povinnosti uložené WorldRemit. V takovém případě budete muset poskytnout všechny požadované identifikační dokumenty a osobní údaje. Po ověření účtu můžete okamžitě začít provádět převod. Na WorldRemit můžete k zasílání peněz příjemcům použít web nebo mobilní aplikaci.

Za účelem provádění převodů peněz pomocí WorldRemit se od vás očekává, že budete postupovat podle níže uvedených kroků.

 1. Zadejte zemi, ze které posíláte peníze, do a do.
 2. Zadejte částku, kterou chcete převést.
 3. Zadejte údaje o příjemci.
 4. Klikněte na tlačítko Odeslat, abyste mohli obdržet náklady na převod.
 5. Za převody můžete platit bankovním převodem, debetní kartou nebo kreditní kartou.

WorldRemit poplatky za převod

Poplatky za převod účtované společností WorldRemit se liší v závislosti na zemi, do které posíláte peníze. V mnoha případech však poplatky za převod obvykle začínají na 0,95 GBP.

Přenosová rychlost WorldRemit

Po nastavení převodu a zpracování platby pomocí WorldRemit může být převod okamžitý nebo může trvat maximálně dva dny. V mnoha případech však rychlost přenosu závisí na typu přijatých peněz. Některé z možností jsou zvýrazněny níže.

 • Doručení domů trvá kdekoli od 1 do 7 dnů, v závislosti na poloze příjemce.
 • Dobití mobilních peněz a vysílacího času je okamžité nebo trvá jen několik minut.
 • U některých bank je bankovní převod obvykle okamžitý.
 • Vyzvednutí v hotovosti je k dispozici okamžitě.

Platební metody akceptované WorldRemit

WorldRemit přijímá různé způsoby platby v závislosti na tom, odkud provádíte převody. WorldRemit například přijímá následující platební metody z USA.

 • ACH převod a převod z bankovního účtu
 • Apple Pay
 • Předplacené, kreditní a debetní karty.

Na druhou stranu, pokud provádíte platby z různých částí světa, WorldRemit přijímá metody jako Trustly, iDEAL, Interac a Poli

Omezení přenosu WeltRemitt

WorldRemit má minimální limit převodu 1 £, zatímco maximální limit převodu je 50 000 £. Maximální limit převodu se však liší v závislosti na přijímající zemi a požadovaném způsobu platby.

Výhody WorldRemit

 • S online kalkulačkou WorldRemit můžete rychle určit svoji nabídku převodu.
 • Neexistuje žádná minimální částka, kterou můžete poslat.
 • Nabízí konkurenční nabídky bankovních převodů, které jsou lepší než nabídky místních bank.
 • Uživatelské rozhraní webu WorldRemit je velmi intuitivní.

Nevýhody WorldRemit

 • WorldRemit nenabízí finanční poradenství
 • WorldRemit nemá fixní poplatek za převod. Očekává se proto, že poplatky za převod se mezi různými měnami budou měnit.
 • WorldRemit má nízký maximální limit převodu 10 000 $.

WorldRemit Details

Payment method:
Receiving options:
Licences:
5,0 rating