image

Odeslat Sie Geld schnell und einfach mit TransferGo.

Přezkoumání TransferGo

Je TransferGo nejrychlejším poskytovatelem převodu peněz?

Dnešní svět se stal globální komunitou, kde se peníze převádějí bez omezení. Vzhledem k vysokým poplatkům účtovaným bankami je při mezinárodních převodech nutné porovnávat speciální poskytovatele, jako je TransferGo a TransferWise. Za tímto účelem byla založena společnost CompareTransfer.

TransferGo byla založena v Londýně v roce 2012. Ve srovnání s hlavními bankami jsou poplatky za mezinárodní převody pomocí TransferGo nejen výrazně nižší, ale také výrazně rychlejší. Při platbě kreditní kartou může příjemce obdržet částku převodu na svůj účet do 30 minut. Ještě rychlejší je k dispozici pouze hotovostní převod pomocí WorldRemit nebo MoneyGram.

Proto je TransferGo dobrá volba.

Pokud hledáte poskytovatele převodu peněz, který je opravdu bezpečný, rychlý a snadno použitelný, zvolte TransferGo. Tarif s nejlevnějším mezinárodním převodem je „TransferGo Economy“ a lze jej zaplatit místním převodem. Ve srovnání s prémiovými tarify, které lze zaplatit také kartami Visa nebo MasterCard, trvá tato možnost o 1 až 2 pracovní dny déle, ale získáte lepší směnný kurz.

Jak TransferGo funguje?

Na rozdíl od bank používá TransferGo pro mezinárodní převody místní platební metody. Částku můžete převést zdarma prostřednictvím SEPA na TransferGo a vyhnete se tak vysokým poplatkům za mezinárodní převody. Peníze jsou poté vyměněny TransferGo a vyplaceny lokálně v měně příjemce bez dalších poplatků. Používáním služby TransferGo získáte nejen lepší směnné kurzy než banky, ale také se můžete vyhnout vysokým fixním nákladům, které jsou u bank obtížně viditelné.

TransferGo Details

Payment method:
Receiving options:
Licences:
5,0 rating