image

Porovnejte převody peněz Skrill.

Mějte štěstí s převody peněz Skrill a získejte výhodnější směnné kurzy.

Skrill je známá značka díky svým aktivitám v oblasti hazardních her. Proto si při rezervaci převodu peněz ve Skrill můžete prohlédnout ty nejlepší propagační akce v kasinu.
Jako sponzor AC Milán Skrill se zaměřuje na klienty sportovního sázení a převodu peněz.

Co je Skrill?

Od roku 2001 elektronická peněženka Skrill (dříve Moneybookers) ovládá transakce hazardních her ve spolupráci s požadovanými regulačními orgány a držiteli licence pro elektronické peníze (FCA). Za téměř 20 let poskytovatel E-Wallet vystoupil ze svého výklenku v kasinech a sportovních sázkách a také poskytuje mezinárodní převody peněz na bankovní účty v zahraničí z více než 50 zemí světa. Jako špičkový poskytovatel převodu peněz poskytuje Skrill často nejlepší ceny v našem vyhledávači cen. Můžeme velmi doporučit mezinárodní řešení převodu peněz poskytované společností Skrill. Vyberte si se Skrillem jednoho z nejlepších poskytovatelů převodu peněz, se kterým je dokonce možné posílat peníze z míst, která ostatní hráči často přehlížejí.

Poplatky za převod peněz Skrill

CompareTransfer vám umožní zjistit informace o směnných kurzech převodu peněz Skrill v reálném čase. U domácích peněžních převodů (tento poplatek bude účtován, když převod začíná a končí ve stejné zemi) je účtován příplatek až 2%.

Možnosti platby Skrill převodem peněz

Od dnešního dne nemá Skrill na rozdíl od jiných poskytovatelů převodu peněz příplatek za platbu kartou. To znamená, že můžete získat další slevu ve srovnání s TransferWise, kde si účtují platbu kartou. Platby ve Skrillu lze provádět kartami Visa, MasterCard a bankovním převodem (Klarna, Sofort a Rapid Transfer).

Jak poslat peníze do zahraničí pomocí Skrillu?

Zjistili jste, že Skrill je nejlepší poskytovatel převodu peněz? Peníze do zahraničí můžete poslat pouhými 5 jednoduchými kroky a zarezervovat si převod peněz online.

  1. Navštivte web Skrill.
  2. Vytvořte si svůj profil a odešlete ověření.
  3. Vytvořte profil a bankovní údaje pro příjemce.
  4. Plaťte za převod preferovaným způsobem.
  5. Až příjemce obdrží peníze, dostanete oznámení.

Další služby poskytované společností Skrill

  • Skrill je řešení E-Wallet, které je nejoblíbenější v prostoru hazardních her.
  • Crypto můžete nakupovat a prodávat pomocí svého účtu Skrill.
  • Můžete si objednat skutečnou a virtuální předplacenou kartu MasterCard.
  • Můžete použít věrnostní odměny a využívat exkluzivní nabídky kasina.

Skrill Money Transfer Details

Payment method:
Receiving options:
Licences:
5,0 rating