image

CurrencyFair nabízí rychlé a bezpečné převody peněz až 8krát levnější než banky.

Co je CurrencyFair?

CurrencyFair je online peer to peer společnost zabývající se převodem peněz, která byla založena v roce 2009. Tato společnost se sídlem v Irsku má další kanceláře v Austrálii, Hongkongu, Singapuru a Velké Británii. CurrencyFair nabízí konkurenční směnné kurzy pro klienty, kteří chtějí odesílat a přijímat mezinárodní platby a převody peněz ve více než 18 měnách.

Podporované měny podle CurrencyFair

Meny, které lze obchodovat, jsou americký dolar, švédská koruna, SAE Dirham, euro, švýcarský frank, kanadský dolar, australský dolar, česká koruna, libra šterlinků, dánská koruna, polský zlotý, jihoafrický rand, norská koruna, maďarský forint a Nový Zéland dolar. Pomocí platforem CurrencyFair můžete nakupovat další měny, jako je singapurský dolar, hongkongský dolar a izraelský šekel.

Služby nabízené CurrencyFair

Opakující se platba

Opakovaná platba je jedním z nejjednodušších způsobů, jak můžete pravidelně převádět peníze stejnému příjemci. Dobrá věc s opakující se platbou je, že veškeré budoucí platby budou odečteny automaticky.

Spot contract

Spotový kontrakt zahrnuje jedinou platbu z jedné měny do druhé za použití aktuálního směnného kurzu. V případě, že si přejete poslat peníze ještě dnes, přihlaste se pouze na web nebo do aplikace CurrencyFair. Po několika kliknutích získáte přístup k okamžité platbě.

Účet s více měnami

Když si otevřete účet s více měnami u CurrencyFair, budete moci přijímat a odesílat prostředky v různých měnových dominancích. Tento účet je výhodný pro podniky a jednotlivce, kteří by chtěli obchodovat s více než jednou zemí. Pro mnoho zákazníků je účet vedený ve více měnách tou nejlepší alternativou namísto otevření účtu zahraniční banky.

Market order

Tržní objednávka umožňuje zákazníkům stanovit konkrétní cílový směnný kurz, který si přejí uskutečnit v budoucnu. CurrencyFair povolí převody finančních prostředků pouze tehdy, když je dosaženo cílové sazby. Tržní objednávka je mimořádně výhodná, zejména pro zákazníky, kteří neprovádějí urgentní převody a jsou ochotni čekat na lepší ceny.

CurrencyFair Details

Payment method:
Receiving options:
Licences:
5,0 rating